
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 3094 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Iron |
| Inductance: | 22 µH |
| Tolerance: | ±10% |
| Current Rating (Amps): | 113 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 3.9Ohm Max |
| Q @ Freq: | 60 @ 2.5MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 16MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 2.5 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.133" (3.38mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 3094-223KS is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 1.8UH 1.149A 93 MOHM
FIXED IND 500NH 13A 4.1 MOHM SMD
FIXED IND 6.8UH 6.8A 42.57 MOHM
CONN HEADER SMD R/A 40POS 2MM
SENSOR LINEAR 50MM CONNECTOR
RF SHIELD 1.25" X 6" T/H
FIXED IND 22UH 113MA 3.9 OHM SMD