
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CDRH12D78R |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 33 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 3.1 A |
| Current - Saturation (Isat): | 5.5A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 50mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1500 |
Current price of CDRH12D78RNP-330MC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 470UH 37MA 35 OHM SMD
FIXED IND 1MH 160MA 12.97 OHM
FIXED IND
CONN HEADER VERT 1POS
TERM BLOCK PLUG 6POS 90DEG 5MM
FIXED IND 18UH 106MA 4.2 OHM SMD
FIXED IND 33UH 3.1A 50 MOHM SMD