
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CDRH10D60B/T150 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 120 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 820 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 374mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.406" L x 0.394" W (10.30mm x 10.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.177" (4.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 500 |
Current price of CDRH10D48/ANP-121MC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 27UH 1.65A 200 MOHM
FIXED IND 82UH 64MA 12 OHM SMD
FIXED IND 22UH 1A 170 MOHM SMD
CONN HEADER VERT 42POS 2.54MM
CONN RCPT 1POS GOLD PCB
KIT EZRADIO TEST CARD SI4463 TRX
FIXED IND 120UH 820MA 374 MOHM