
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CDRH6D38/T125 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 47 µH |
| Tolerance: | ±25% |
| Current Rating (Amps): | 1.2 A |
| Current - Saturation (Isat): | 1A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 181mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.264" L x 0.264" W (6.70mm x 6.70mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.157" (4.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1500 |
Current price of CDRH6D38T125NP-470PC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 47MH 800MA 6.19 OHM TH
FIXED IND 820NH 150MA 900 MOHM
FIXED IND 240NH 960MA 160 MOHM
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
CONN NIMCAMA PLG STR 50OHM SOLDR
FIXED IND 47UH 1.2A 181 MOHM SMD
RECP ASSY