
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 4470R |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Molded |
| Material - Core: | Iron |
| Inductance: | 22 µH |
| Tolerance: | ±2% |
| Current Rating (Amps): | 1 A |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 500mOhm Max |
| Q @ Freq: | 75 @ 2.5MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 25.6MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 2.5 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Axial |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.310" Dia x 0.910" L (7.87mm x 23.11mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 800 |
Current price of 4470R-17G is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 3.3UH 2A 80 MOHM SMD
FIXED IND 10MH 120MA 23.4 OHM TH
FIXED IND 47UH 193MA 2.75 OHM TH
CONN RCPT 12POS 0.1 GOLD SMD
DC DC CONVERTER 28V 150W
FIXED IND 22UH 1A 500 MOHM TH
CONN DIP HDR IDC 28P 28AWG VERT