
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | PL95XX |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 100 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 400 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 400mA |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 520mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 130°C |
| Inductance Frequency - Test: | - |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.256" L x 0.256" W (6.50mm x 6.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.122" (3.10mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2200 |
Current price of PL9519T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 27MH 35MA 308 OHM SMD
FIXED IND 430NH 650MA 350 MOHM
FIXED IND 18UH 320MA 1.9 OHM TH
SFERNICE FIXED RESISTORS
RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.78 OHM
RES CHAS MNT 0.1 OHM 10% 1000W
FIXED IND 100UH 400MA 520 MOHM