
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CDRR126 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 15 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 3.73 A |
| Current - Saturation (Isat): | 3.68A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 38mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 1 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.268" (6.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 500 |
Current price of CDRR126NP-150MC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 33UH 8.5A 17 MOHM TH
FIXED IND 27UH 120MA 6.9 OHM SMD
FIXED IND 27MH 30MA 80 OHM TH
FIXED IND 1.2UH 6.5A 27 MOHM
CONN HEADER SMD 20POS 1.25MM
FIXED IND 15UH 3.73A 38 MOHM SMD
CAMERA CABLES 5M