
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 4564 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 27 mH |
| Tolerance: | ±10% |
| Current Rating (Amps): | 30 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 80Ohm Max |
| Q @ Freq: | 100 @ 79.6kHz |
| Frequency - Self Resonant: | 200kHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 80°C |
| Inductance Frequency - Test: | 79.6 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Radial, Vertical Cylinder |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.340" Dia (8.64mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.433" (11.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 500 |
Current price of 4564-273K is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND
FIXED IND 33UH 2.35A 130 MOHM
FIXED IND 120UH 219MA 4.1 OHM TH
XTAL OSC XO 24.5760MHZ HCMOS SMD
DC DC CONVERTER 15V 201W
FIXED IND 27MH 30MA 80 OHM TH
SWITCH ROTARY 85 DEG;C, 45 DEG 5