
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 3094R |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Iron |
| Inductance: | 150 µH |
| Tolerance: | ±5% |
| Current Rating (Amps): | 56 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 16Ohm Max |
| Q @ Freq: | 40 @ 790kHz |
| Frequency - Self Resonant: | 6MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 790 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.140" (3.56mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 650 |
Current price of 3094R-154JS is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 39UH 76MA 8.1 OHM SMD
FIXED IND 20UH 7.8A 26 MOHM TH
FIXED IND 4.7UH 294MA 2.6 OHM TH
CRYSTAL 44.0000MHZ 10PF SMD
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
ALUMINUM LOCK, 3" KA GREEN 6/PAC
FIXED IND 150UH 56MA 16 OHM SMD