
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 4302R |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Iron Powder |
| Inductance: | 680 nH |
| Tolerance: | ±2% |
| Current Rating (Amps): | 685 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 320mOhm Max |
| Q @ Freq: | 40 @ 25MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 105MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 25 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.095" (2.41mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2000 |
Current price of 4302R-681G is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 560NH 185MA 450 MOHM
FIXED IND 120UH 66MA 13 OHM SMD
FIXED IND 22UH 334MA 1.1 OHM SMD
XTAL OSC VCXO 74.2500MHZ HCSL
IC ADC 14BIT PIPELINED 48LFCSP
RES 3.9K OHM 1% 4W AXIAL
FIXED IND 680NH 685MA 320 MOHM