
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | MICRO-PAC PLUS™ |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Molybdenum Permalloy(MPP) |
| Inductance: | 470 nH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 3.52 A |
| Current - Saturation (Isat): | 5.8A |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 24mOhm |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.071" (1.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3900 |
Current price of MP2A-R47-R is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 6UH 6A 16.5 MOHM SMD
FIXED IND 2.7UH 1.56A 121.2 MOHM
FIXED IND 39NH 1.255A 80 MOHM
5MM FLAT TOP WHITE LED LAMP
PCB PIN HEADER 7P 5MM BLK VERT 1
FIXED IND 470NH 3.52A 24 MOHM
COPPER PATCH CORD, CATEGORY 5E,