
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 3094R |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Iron |
| Inductance: | 47 nH |
| Tolerance: | ±5% |
| Current Rating (Amps): | 900 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 60Ohm Max |
| Q @ Freq: | 65 @ 100MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 800MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.140" (3.56mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 650 |
Current price of 3094R-470JS is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 39UH 1.12A 315 MOHM TH
FIXED IND 3.3UH 734MA 750 MOHM
FIXED IND 15MH 1.5A 1.75 OHM TH
SN74LVC1G66 SINGLE ANALOG SWITCH
FIXED IND 47NH 900MA 60 OHM SMD
CONN PLUG MALE 15POS GOLD CRIMP
CONNECTOR