
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 3094R |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Iron |
| Inductance: | 1 µH |
| Tolerance: | ±2% |
| Current Rating (Amps): | 380 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 340mOhm Max |
| Q @ Freq: | 75 @ 25MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 130MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 25 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.140" (3.56mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 650 |
Current price of 3094R-102GS is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 470UH 178MA 9.5 OHM
FIXED IND 15UH 157MA 2.8 OHM TH
FIXED IND 390UH 0.23MA 2.25 OHM
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
CONN HEADER VERT 5POS 2.5MM
FIXED IND 1UH 380MA 340 MOHM SMD
CNTRL LIQ LEV 110/220VAC DINRAIL