
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 3483R |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 390 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 0.23 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 0.23mA |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 2.25Ohm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 85°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.138" (3.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 3483R-391M is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 150UH 30A 13 MOHM TH
FIXED IND 5.6UH 760MA 745 MOHM
FIXED IND 100UH 1.29A 270 MOHM
FIXED IND 390UH 2.5A 180 MOHM TH
CRYSTAL 12.0000MHZ 10PF SMD
FIXED IND 390UH 0.23MA 2.25 OHM
FIXED IND 68UH 305MA 1.47 OHM TH