
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CDRH5D16F/LD |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 15 µH |
| Tolerance: | ±25% |
| Current Rating (Amps): | 1.5 A |
| Current - Saturation (Isat): | 700mA |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 110mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.071" (1.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of CDRH5D16F/LDNP-150NC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 39UH 1.2A 170 MOHM SMD
FIXED IND 12NH 1A 90 MOHM SMD
FIXED IND 270NH 975MA 160 MOHM
FIXED IND 56NH 600MA 140 MOHM
MEMS OSC XO 66.6666MHZ CMOS SMD
XTAL OSC VCXO 245.7600MHZ HCSL
FIXED IND 15UH 1.5A 110 MOHM SMD