
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 3094 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Iron |
| Inductance: | 22 µH |
| Tolerance: | ±5% |
| Current Rating (Amps): | 113 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 3.9Ohm Max |
| Q @ Freq: | 60 @ 2.5MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 16MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 2.5 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.140" (3.56mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 650 |
Current price of 3094-223JS is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 3.9MH 1.68A 845 MOHM
FIXED IND 430NH 860MA 170 MOHM
FIXED IND 470NH 750MA 50 MOHM
HEATSINK 45X45X15MM XCUT T412
IC REG BUCK BST ADJ 8SOIC
FIXED IND 22UH 113MA 3.9 OHM SMD
SWITCH ROCKER SPDT 5A 120V