
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CLS4D28 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | - |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 2.2 µH |
| Tolerance: | ±30% |
| Current Rating (Amps): | 2.4 A |
| Current - Saturation (Isat): | 1.8A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | - |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Inductance Frequency - Test: | - |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.189" W (5.00mm x 4.80mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.098" (2.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of CLS4D28NP-2R2NC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 10NH 475MA 210 MOHM
FIXED IND 130UH 121MA 5.45 OHM
FIXED IND 150NH 160MA 1.3 OHM
CONN RCPT FMALE 14P SOLDER CUP
CONN FIBER LC PLUG DUPLX 125UM
CONN RCPT MALE 3P GOLD SLDR CUP
FIXED IND 2.2UH 2.4A SMD