
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LA, L Type |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | - |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 12 µH |
| Tolerance: | ±10% |
| Current Rating (Amps): | 150 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 2.5Ohm Max |
| Q @ Freq: | 50 @ 2.52MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 19MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test: | 2.52 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Axial |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.102" Dia x 0.276" L (2.60mm x 7.00mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of LAL03TB120K is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 820NH 56.5A 1.08 MOHM
FIXED IND 150NH 750MA 310 MOHM
FIXED IND 5.6UH 124MA 2.9 OHM TH
RES SMD 51K OHM 5% 1/10W 0603
RES 270K OHM 2% 1/4W AXIAL
CAP FILM 0.082UF 20% 1KVDC RAD
FIXED IND 12UH 150MA 2.5 OHM TH