
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LA, L Type |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | - |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 82 µH |
| Tolerance: | ±10% |
| Current Rating (Amps): | 95 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 6.3Ohm Max |
| Q @ Freq: | 50 @ 2.52MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 5.3MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test: | 2.52 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Axial |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.102" Dia x 0.276" L (2.60mm x 7.00mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of LAL03VB820K is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 120UH 110MA 8 OHM SMD
FIXED IND 15NH 700MA 200 MOHM
FIXED IND 4.7UH 745MA 210 MOHM
CAP CER 5600PF 16V X7R 0805
CAP CER 1206 180PF 25V ULTRA STA
FIXED IND 82UH 95MA 6.3 OHM TH
IC CPLD 192MC 10NS 160QFP