
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LA, L Type |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | - |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 22 µH |
| Tolerance: | ±10% |
| Current Rating (Amps): | 130 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 3.4Ohm Max |
| Q @ Freq: | 40 @ 2.52MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 17MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test: | 2.52 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Axial |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.091" Dia x 0.134" L (2.30mm x 3.40mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of LAL02VA220K is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 68UH 630MA 370 MOHM
FIXED IND 8.2UH 360MA 600 MOHM
FIXED IND 47UH 420MA 1.8 OHM TH
CAP TANT POLY 68UF 4V 1411
DUST COVER
CONN CIC BOTTOM 4POS 1.00MM R/A
FIXED IND 22UH 130MA 3.4 OHM TH