
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LA, L Type |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | - |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 18 µH |
| Tolerance: | ±10% |
| Current Rating (Amps): | 430 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 770mOhm Max |
| Q @ Freq: | 50 @ 2.52MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 13MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -25°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test: | 2.52 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Axial |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.157" Dia x 0.386" L (4.00mm x 9.80mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of LAL04SK180K is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED INDUCTOR 1.1NH 0201
FIXED IND 47UH 720MA 370 MOHM
FIXED IND 6.8UH 395MA 500 MOHM
FIXED IND 220UH 100MA 10 OHM SMD
MEMS OSC XO 72.0000MHZ H/LV-CMOS
LED 2MM PRISM GR 7" HYSOL LENS
FIXED IND 18UH 430MA 770 MOHM TH