
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CDRH4D11 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | - |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 15 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 630 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 530mA |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 460mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Inductance Frequency - Test: | - |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.165" L x 0.165" W (4.20mm x 4.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.079" (2.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of CDRH4D11NP-150MC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 1.5UH 535MA 220 MOHM
FIXED INDUCTOR 7.5UH TH
FIXED IND 47NH 600MA 310 MOHM
XTAL OSC VCXO 133.6500MHZ LVPECL
MEMS OSC XO 30.0000MHZ H/LV-CMOS
IC SWITCH SPDT SM8
FIXED IND 15UH 630MA 460 MOHM