
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 4669 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 3.3 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 1.9 A |
| Current - Saturation (Isat): | 3.7A |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 36mOhm Max |
| Q @ Freq: | 40 @ 7.9MHz |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 7.9 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Radial, Horizontal (Open) |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.387" L x 0.165" W (9.83mm x 4.19mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.310" (7.87mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 4669-332M is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 150NH 280MA 980 MOHM
FIXED INDUCTOR 100UH 1.4A SMD
FIXED IND 56NH 1.2A 120 MOHM SMD
RES 2.52K OHM 0.25% 1/4W 1206
DC DC CONVERTER 5V
MOD BLOCK XHP35 5000K RECTANGLE
FIXED IND 3.3UH 1.9A 36 MOHM TH