
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | NRT |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Constant Level |
| Voltage - Supply: | 110VAC |
| Sensitivity: | 0 ~ 100kOhm |
| Features: | - |
| Distance - Control To Sensor (Max): | 91.44m |
| Output Type: | Relay |
| Contact Form: | SPDT (1 Form C) |
| Contact Rating @ Voltage: | 10A @ 250VAC |
| Mounting Type: | Socketable |
| Termination Style: | Plug In, 8 Pin (Octal) |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 60°C |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of PNRT110A is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RES 18K OHM 1% 1/20W 0201
TVS DIODE 45V 72.7V DO214AB
M12, FEMALE, A CODE, 12P, PG9 (A
CNTRL LIQ LEV 110VAC SOCKETABLE