K2CU-F80A-F
Manufacturer
Omron Automation & Safety Services
VIGOR # :
Description
DETECT HEATER ELEMENT 220V CHAS
Catalog
Controllers - Process, Temperature
DataSheet
K2CU-F80A-F PDF
Type Description
Series:K2CU
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Heater Element Detector
Input Range:32 ~ 80A
Output Type:Relay
Control Method:-
Communications:-
Number of Characters Per Row:-
Display Type:-
Display Characters - Height:-
Voltage - Supply:220VAC