F3SG-4SRB0400-45
Description
GLC, BASIC, ARM SAFE
DataSheet
F3SG-4SRB0400-45 PDF
Part Status:Active
Protection:Arm/Foot
Detection Capability:45mm
Protective Height:400mm
Number of Beams:10
Beam Pitch:40mm
Operating Temperature:-30°C ~ 55°C
Voltage - Supply:24VDC