MS4800S-30-0680-10X-10R-RM2A
DataSheet
MS4800S-30-0680-10X-10R-RM2A PDF
Part Status:Last Time Buy
Protection:Hand/Arm
Detection Capability:30mm
Protective Height:680mm
Number of Beams:34
Beam Pitch:20mm
Operating Range:0.3m ~ 20.0m
Features:Blanking
Ingress Protection:IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Operating Temperature:-10°C ~ 55°C
Voltage - Supply:24VDC