
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | MS4800 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Last Time Buy |
| Protection: | Arm/Foot |
| Detection Capability: | 40mm |
| Protective Height: | 1440mm |
| Number of Beams: | 48 |
| Beam Pitch: | 30mm |
| Operating Range: | 0.3m ~ 20.0m |
| Features: | - |
| Ingress Protection: | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Operating Temperature: | -10°C ~ 55°C |
| Voltage - Supply: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of MS4800A-40-1440-10R is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
SAFETY LIGHT CURTAIN
SAFETY LIGHT CURTAIN
SPARE RECEIVER
345 SERIES (.100" (2.54MM) CONTA
345 SERIES (.100" (2.54MM) CONTA
SAFETY LIGHT CURTAIN
CONN EDGE DUAL FMALE 58POS 0.050