
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FQ2-S2 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | Imaging Camera |
| Visual Field (Max): | 8.2mm x 13.0mm |
| Visual Field (Min): | 4.7mm x 7.5mm |
| Installation Distance: | 38.0mm ~ 57.0mm |
| Resolution: | 0.4MP, 752 x 480 (360,960 Pixels) |
| Light Source: | Integrated (White) |
| Scan Rate: | - |
| Image Type: | Color |
| Sensor Type: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 24VDC |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Ingress Protection: | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Termination Style: | Circular |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 50°C |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of FQ2-S25010F is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
IMAGING CAMERA CHASSIS MOUNT
IMAGING CAMERA CHASSIS MOUNT
IMAGING CAMERA CHASSIS MOUNT
NMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY 12
15X11MM RECTANGLE MINI SPEAKER,
CONN PLUG HSNG FMALE 5POS INLINE
IMAGING CAMERA CHASSIS MOUNT