
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FQ-CR1 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Multi Code Reader |
| Visual Field (Max): | 8.2mm x 13.0mm |
| Visual Field (Min): | 4.7mm x 7.5mm |
| Installation Distance: | 38.0mm ~ 57.0mm |
| Resolution: | 0.4MP, 752 x 480 (360,960 Pixels) |
| Light Source: | Integrated (White) |
| Scan Rate: | - |
| Image Type: | Color |
| Sensor Type: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 24VDC |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Ingress Protection: | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Termination Style: | Circular |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 50°C |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of FQ-CR15010F is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
BAR CODE READER CHASSIS MOUNT
IMAGING CAMERA CHASSIS MOUNT
2D CODE READER CHASSIS MOUNT
THERM PAD 30MMX30MM RED
PRESSURE TRANSDUCERS WITH AMP.
ULTRASONIC CEILING SENSOR
MULTI CODE READER CHASSIS MOUNT