
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FQ |
| Package: | Box |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Imaging Camera |
| Visual Field (Max): | 8.2mm x 13.0mm |
| Visual Field (Min): | 33.0mm x 53.0mm |
| Installation Distance: | 56.0mm ~ 215.0mm |
| Resolution: | 0.4MP, 752 x 480 (360,960 Pixels) |
| Light Source: | Integrated (White) |
| Scan Rate: | - |
| Image Type: | Color |
| Sensor Type: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 24VDC |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Ingress Protection: | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Termination Style: | Circular |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 50°C |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of FQ-S25050F is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
IMAGING CAMERA CHASSIS MOUNT
IMAGING CAMERA CHASSIS MOUNT
IMAGING CAMERA HANDHELD
MEMS OSC XO 66.6666MHZ LVCMOS LV
DC DC CONVERTER 28V 300W
DC DC CONVERTER 15V 180W
IMAGING CAMERA CHASSIS MOUNT