
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Quadrus MINI |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Imaging Camera |
| Visual Field (Max): | 241.0mm x 241.0mm |
| Visual Field (Min): | 81.0mm x 81.0mm |
| Installation Distance: | 25.0mm ~ 279.0mm |
| Resolution: | 1.3MP, 1280 x 1024 (1,310,720 Pixels) |
| Light Source: | Integrated (Blue, Green) |
| Scan Rate: | 10 scans/s |
| Image Type: | - |
| Sensor Type: | - |
| Voltage - Supply: | - |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Chassis Mount |
| Ingress Protection: | IP54 - Dust Protected, Water Resistant |
| Termination Style: | Cable with Connector |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 40°C |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of FIS-6300-0004G is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
2D CODE READER CHASSIS MOUNT
IMAGING CAMERA CHASSIS MOUNT
2D CODE READER CHASSIS MOUNT
NMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY 12
DC DC CONVERTER 12V 5W
THERMISTOR NTC 50KOHM BEAD
IMAGING CAMERA CHASSIS MOUNT