LC4H-R6-AC240VS
Description
COUNTER LCD 6 CHAR 100-240V PNL
DataSheet
LC4H-R6-AC240VS PDF
Count Rate:30Hz, 5kHz
Time Format:-
Number of Characters Per Row:6, 6
Output Type:Relay
Voltage - Supply:100 ~ 240VAC
Reset:External, Front Panel
Panel Cutout Dimensions:Square - 45.00mm x 45.00mm