MSGS-220-RG
Manufacturer
IndustrialeMart
VIGOR # :
Description
TOWER ROTATE 140MM 220V RG BZ
Catalog
Stackable Tower Lighting, Beacons, and Components
DataSheet
MSGS-220-RG PDF
Type Description
Series:MSGS
Package:Box
Part Status:Active
Type:Complete Unit
Number of Stacks:2
Lamp Type:Incandescent
Light Color:Green, Red
Function:Rotating, Buzzer
Voltage - Supply:220VAC
Features:Stud Mounting
Termination Style:Screw Terminal
Ingress Protection:IP20
Operating Temperature:-15°C ~ 40°C