
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | PurePath Digital™ |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Obsolete |
| Function: | Modulator |
| Applications: | Digital Audio Interfacing |
| Number of Channels: | 6 |
| Interface: | I²C, I²S |
| Voltage - Supply: | 3V ~ 3.6V |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Specifications: | 32kHz ~ 192kHz |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 64-TQFP |
| Supplier Device Package: | 64-TQFP (10x10) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of TAS5026APAG is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CS8415 - 96 KHZ DIGITAL AUDIO IN
IC AUDIO PROCESSOR 40SSOPB
DIX9211 216KHZ DIGITAL AUDIO INT
LED PM INDICATOR PROMINENT RED
IC CURRENT SHUNT MONITOR 8SOIC
CONSUMER CIRCUIT, PQFP64
18G 1.0" HP SERIES PTFE LINED TI