
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Automotive, AEC-Q100 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Function: | Audio Processor |
| Applications: | Automotive Audio |
| Number of Channels: | 5 |
| Interface: | I²C |
| Voltage - Supply: | 7V ~ 9.5V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Specifications: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 28-TSSOP (0.220", 5.60mm Width) |
| Supplier Device Package: | 28-SSOPB |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2000 |
Current price of BD37033FV-ME2 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CONSUMER CIRCUIT, PQFP64
IC AUDIO SIGNAL PROCESSR 24SSOPA
IC AUDIO SIGNAL PROCESSOR 25SIP
CAP CER 0.15UF 100V X7R RADIAL
CAP CER 0.068UF 25V U2J 1210
CAP CER 0.039UF 100V X7R 1206
IC AUDIO PROCESSOR 28SSOPB