
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Function: | Modulator |
| Applications: | Digital Audio Interfacing |
| Number of Channels: | 4 |
| Interface: | I²C, I²S |
| Voltage - Supply: | 3V ~ 3.6V |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Specifications: | 32kHz ~ 192kHz |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 64-TQFP |
| Supplier Device Package: | 64-TQFP (10x10) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1500 |
Current price of TAS5504PAGR is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
SRC4190 192KHZ STEREO ASYNCHRONO
IC AUDIO TRANSCEIVER 28SSOP
IC AUDIO SIGNAL PROCESSOR 56SQFP
CAP CER 1500PF 250VAC X7R 1808
CONSUMER CIRCUIT, PQFP64
EVAL BOARD FOR NCP690MN50T2G
CABLE ASSY 12" NMALE-RP SMA MALE