
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Function: | Audio Tone Processor |
| Applications: | Consumer Audio |
| Number of Channels: | 2 |
| Interface: | I²C |
| Voltage - Supply: | 1.8V ~ 3V |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Specifications: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Supplier Device Package: | 16-SO |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of TDA7463D013TR is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
IC AUDIO TONE PROCESSOR 44PQFP
IC AUDIO SIGNAL PROCESSOR 20SO
INTEGRATED CIRCUIT
CONN PLUG MALE 26P GOLD SLDR CUP
CAP CER 0.15UF 50V X7R 1206
IC AUDIO TONE PROCESSOR 16SO
LED 7SEG .43" SGL 625NM RED CA