
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Function: | Volume Control |
| Applications: | Pre-Amplifier |
| Number of Channels: | 2 |
| Interface: | I²C |
| Voltage - Supply: | 7.5V ~ 9.5V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Specifications: | 110dB, 20dB |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 32-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Supplier Device Package: | 32-SO |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of TEA6321T/V1,518 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
IC AUDIO SIGNAL PROCESSOR 20SOIC
IC AUDIO SIGNAL PROCESSOR 25SIP
IC MODULATOR 80TQFP
XTAL OSC VCXO 10.0000MHZ LVDS
CONN HEADER VERT 13POS 2.54MM
IC VOLUME CONTROL 32SO
LINK FUSE, LOWPRO FEMALE-50A LED