
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Obsolete |
| Function: | Demodulator |
| Applications: | Digital Audio Interfacing |
| Number of Channels: | 4 |
| Interface: | I²S |
| Voltage - Supply: | 3V ~ 3.6V |
| Operating Temperature: | -30°C ~ 85°C (TA) |
| Specifications: | 32kHz ~ 192kHz |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 64-LQFP |
| Supplier Device Package: | 64-SQFP (10x10) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of LC89075W-H is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
IC VOICE PROCESSOR 64TQFP
IC AUDIO SIGNAL PROCESSOR 20SO
IC AUDIO SIGNAL PROCESSOR 44LQFP
CAP CER 6800PF 2KV X7R 1812
CAP CER 0.82UF 250V X7R 1825
CAP CER 0805 110PF 10V ULTRA STA
IC DEMODULATOR 64SQFP