
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tube |
| Part Status: | Obsolete |
| Function: | Audio Transmitter |
| Applications: | Digital Audio Interfacing |
| Number of Channels: | 1 |
| Interface: | Serial |
| Voltage - Supply: | 3V ~ 3.6V |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Specifications: | 96kHz |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Supplier Device Package: | 24-SO |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of STA020D is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
IC AUDIO SIGNAL PROCESSOR 28SO
IC AUDIO PROCESSOR 64QFN
IC AUDIO TONE PROCESSOR 64QFP
CAP CER 330PF 500V C0G/NP0 1812
DIODE ARRAY GP 70V 200MA SOT323
IC VIDEO EQUALIZER 48WQFN
IC AUDIO TRANSMITTER 24SO