
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tube |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer |
| Number of Circuits: | 1 |
| Ratio - Input:Output: | 2:6 |
| Differential - Input:Output: | Yes/Yes |
| Input: | LVDS, TTL |
| Output: | LVDS |
| Frequency - Max: | 250 MHz |
| Voltage - Supply: | 3V ~ 3.6V |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Supplier Device Package: | 28-TSSOP |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of PI90LV211LE is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
IC CLK BUFFER 2:2 650MHZ 20TSSOP
IC CLK BUF 2:6 800MHZ 28VFQFPN
IC CLK BUFFER 1:2 3GHZ 8MSOP
FIELD PROGRAMMABLE GATE ARRAY, 6
IC CLK BUFFER 2:6 250MHZ 28TSSOP
MDVO SC FIBER MODULE,
THERMOELECT