XC56302PV66
Description
DSP, 24-EXT BIT, 66MHZ, CMOS, PQ
Catalog
Embedded - DSP (Digital Signal Processors)
DataSheet
XC56302PV66 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:-
Interface:-
Clock Rate:-
Non-Volatile Memory:-
On-Chip RAM:-
Voltage - I/O:-
Voltage - Core:-
Operating Temperature:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
TMS320DM335CZCE216
TMS320DM335CZCE216
IC DGTL MEDIA SOC 337NFBGA
TMS320C6745DPTPA3
TMS320C6745DPTPA3
IC DSP FIX/FLOAT POINT 176HLQFP
TMS320C6415TBZLZA6
TMS320C6415TBZLZA6
DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 32-BIT
FP11084_LISA2-RS-CLIP
FP11084_LISA2-RS-CLIP
LENS CLEAR 16DEG SPOT SNAP IN
CONN SSL PLUG HSG 2POS CRIMP
XC56302PV66
XC56302PV66
VJ2225Y155MXBAT
VJ2225Y155MXBAT
CAP CER 1.5UF 100V X7R 2225