TE0713-02-200-2C
Description
IC MOD ARTIX7 XC7A200T-2F 200MHZ
DataSheet
TE0713-02-200-2C PDF
Type Description
Series:TE0713
Package:Bulk
Part Status:Last Time Buy
Module/Board Type:FPGA Core
Core Processor:Artix-7 XC7A200T-2FBG484C
Co-Processor:-
Speed:200MHz
Flash Size:32MB
RAM Size:1GB
Connector Type:B2B
Size / Dimension:1.57" x 1.97" (40mm x 50mm)
Operating Temperature:0°C ~ 70°C