TE0725-03-100-2C
Description
IC MOD ARTIX-7 A100T 100MHZ 32MB
DataSheet
TE0725-03-100-2C PDF
Package:Bulk
Part Status:Active
Module/Board Type:FPGA Core
Core Processor:Artix-7 A100T
Co-Processor:-
Speed:100MHz
Flash Size:32MB
RAM Size:-
Connector Type:50 Pin
Size / Dimension:2.87" x 1.38" (73mm x 35mm)
Operating Temperature:0°C ~ 70°C