
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | W78 |
| Package: | Tube |
| Part Status: | Active |
| Core Processor: | 80C32 |
| Core Size: | 8-Bit |
| Speed: | 24MHz |
| Connectivity: | EBI/EMI, Serial Port |
| Peripherals: | - |
| Number of I/O: | 32 |
| Program Memory Size: | - |
| Program Memory Type: | ROMless |
| EEPROM Size: | - |
| RAM Size: | 256 x 8 |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd): | 1.8V ~ 5.5V |
| Data Converters: | - |
| Oscillator Type: | Internal |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 44-LCC (J-Lead) |
| Supplier Device Package: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 390 |
Current price of W78L032A24PL is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 32HVQFN
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 20SSOP
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP
IC MCU 8BIT ROMLESS 44PLCC
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 80LQFP
CONTROL UNITDC UPS MODULE110X54X
MIC 4P FP ULOCK 6M 90D 22/4PVC