
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | S12 MagniV |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Core Processor: | 12V1 |
| Core Size: | 16-Bit |
| Speed: | 25MHz |
| Connectivity: | IrDA, LINbus, SCI, SPI |
| Peripherals: | LVD, POR, PWM, WDT |
| Number of I/O: | 16 |
| Program Memory Size: | 16KB (16K x 8) |
| Program Memory Type: | FLASH |
| EEPROM Size: | 128 x 8 |
| RAM Size: | 2K x 8 |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd): | 3.13V ~ 5.5V |
| Data Converters: | A/D 2x10b |
| Oscillator Type: | Internal |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 32-LQFP |
| Supplier Device Package: | 32-LQFP (7x7) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2000 |
Current price of S9S12VR16F0MLCR is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
IC MCU 16BIT 60KB FLASH 64VQFN
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64TQFP
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64TQFP
LED MT SR VERT
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 32LQFP
FIBER OPTIC CBL SMA-SMA POF 4M
WR RAT BX 6PT 13 X 14MM