
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | MPC56xx Qorivva |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Active |
| Core Processor: | e200z0h |
| Core Size: | 32-Bit |
| Speed: | 48MHz |
| Connectivity: | CANbus, I²C, LINbus, SCI, SPI |
| Peripherals: | DMA, POR, PWM, WDT |
| Number of I/O: | 45 |
| Program Memory Size: | 256KB (256K x 8) |
| Program Memory Type: | FLASH |
| EEPROM Size: | 64K x 8 |
| RAM Size: | 24K x 8 |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd): | 3V ~ 5.5V |
| Data Converters: | A/D 8x10b |
| Oscillator Type: | Internal |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 64-LQFP |
| Supplier Device Package: | 64-LQFP (10x10) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 800 |
Current price of SPC5602CF2MLH4 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
IC MCU FLASH MICOM-0.18 176LQFP
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 100LFQFP
IC MCU 32BIT 2MB FLASH 144LQFP
TVS DIODE 81V 137V DO41
FAN AXIAL 40X15MM 12VDC WIRE
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64LQFP
COPPER PATCH CORD, CATEGORY 5E,