
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FR MB91210 |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Obsolete |
| Core Processor: | FR60Lite RISC |
| Core Size: | 32-Bit |
| Speed: | 40MHz |
| Connectivity: | CANbus, LINbus, SPI, UART/USART |
| Peripherals: | DMA, WDT |
| Number of I/O: | 118 |
| Program Memory Size: | 544KB (544K x 8) |
| Program Memory Type: | Mask ROM |
| EEPROM Size: | - |
| RAM Size: | 24K x 8 |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd): | 3V ~ 5.5V |
| Data Converters: | A/D 32x10b |
| Oscillator Type: | External |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 144-LQFP |
| Supplier Device Package: | 144-LQFP (20x20) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of MB91213APMC-GS-174E1 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
IC MCU 8BIT 4KB OTP 28SSOP
IC MCU 32BIT 512KB FLSH 176LFBGA
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SSOP
IC MCU 8BIT 56KB FLASH 28SSOP
IC MCU 32BIT 544KB MROM 144LQFP
ACT94MJ35SC
PWR XFMR LAMINATED 4.4VA TH