
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 80C |
| Package: | Tube |
| Part Status: | Obsolete |
| Core Processor: | 80C51 |
| Core Size: | 8-Bit |
| Speed: | 60/30MHz |
| Connectivity: | UART/USART |
| Peripherals: | POR |
| Number of I/O: | 32 |
| Program Memory Size: | - |
| Program Memory Type: | ROMless |
| EEPROM Size: | - |
| RAM Size: | 128 x 8 |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd): | 4.5V ~ 5.5V |
| Data Converters: | - |
| Oscillator Type: | Internal |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 44-LCC (J-Lead) |
| Supplier Device Package: | 44-PLCC (16.6x16.6) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of TS80C31X2-VCB is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
IC MCU 8BIT 896B OTP 20SSOP
IC MCU 8BIT 896B OTP 18SOIC
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 64LQFP
FIXED IND 4UH 5.5A 15.1 MOHM SMD
CBL FMALE TO WIRE LEAD 5P 1.64'
IC MCU 8BIT ROMLESS 44PLCC
COPPER PATCH CORD, CAT 6A, YELLO